Ukrainian Scientists Worldwide - "вконтакте" для ученых

Здесь обговариваем последние научные достижения
Ответить
Аватара пользователя
terra-cotta
с 6й палаты
Сообщения: 170
Зарегистрирован: Вс май 14, 2006 22:26 pm
Откуда: ФМЭ
Контактная информация:

Ukrainian Scientists Worldwide - "вконтакте" для ученых

Сообщение terra-cotta » Сб дек 20, 2008 23:50 pm

Мережа "Українські науковці в світі"
Ідея створення такої мережі виникла в середовищі українських аспірантів у Німеччині, з метою налагодження співпраці. Іноді для знаходження партнерів для досліджень достатньо скористатися Google, але це працює не завжди. Тому, для того щоб консолідувати український інтелект у світі, незалежно від того чи ви працюєте в Україні чи за її межами, чи ви хімік чи філолог, чи студент чи професор - якщо вам не байдужа наука - приєднуйтесь.

Мережа USW ( Ukrainian Scientists Worldwide ) - це:
+ потенційні патнери для успішних досліджень як з України так і з цілого світу;
+ розміщення оголошень про наукові заходи в Україні та закордоном;
+ поради, рекомендаці та досвід спеціалістів з різних галузей науки;
+ спілкування на наукову тематику;
+ спільні проекти науки та бізнесу;
+ багато, багато іншого...
Ласкаво просимо! :smile:
на http://uascientist.ning.com/
По-моему, так!

Аватара пользователя
terra-cotta
с 6й палаты
Сообщения: 170
Зарегистрирован: Вс май 14, 2006 22:26 pm
Откуда: ФМЭ
Контактная информация:

Re: Ukrainian Scientists Worldwide - "вконтакте" для ученых

Сообщение terra-cotta » Сб дек 20, 2008 23:56 pm

Якщо можна, хочу розповісти докладніше. Для тих, кого не лякає "многабукаф" :D

Мабуть, немає серед відвідувачів цього форуму жодного, хто б не мав профілю у “Facebook”, “Livejournal”, “Одноклассники”, “Вконтакте”, “Connect” тощо. Але не всі знають, що соціальні мережі можна використовувати для професійного розвитку. Нещодавно було запущено мережу українських науковців “Українські науковці у світі”, що покликана консолідувати науковців, чия діяльність так чи інакше стосується України.
Ідея створення такої мережі виникла в середовищі українських аспірантів у Німеччині з метою налагодження співпраці серед науковців. Іноді для знаходження партнерів для досліджень достатньо скористатися Google, але це працює не завжди. Тому для того, щоб консолідувати український інтелект у світі, незалежно від того чи ви працюєте в Україні, чи за її межами, чи ви хімік, чи філолог, чи студент, чи професор.
В першу чергу, Ukrainian Scientists Worldwide - це хороший спосіб дізнатися про актуальний стан сучасної науки в Україні, а також заявити про себе світові. Адже створення персонального профілю дозволяє використовувати його як візитну картку. Це світова практика, якою дуже часто нехтують наші науковці.
Мережа об'єднує науковців різних галузей науки. Кожен з зареєстрованих учасників має можливість вступити до вже існуючої наукової групи, або створити свою власну.
Власне філософія соціальних мереж полягає в тому що можна в одному проекті реалізувати різні ступені інтегрованості. Тобто є загальні цінності та інтереси і проблеми які характерні для різних галузей науки – дискусії з цього приводу можна обговорювати з усіма учасниками. А наявність груп за науковими інтересами - дозволяє обговорити специфічні питання в вузькому колі спеціалістів.
Учасники мають змогу знайти інших науковців для співпраці, ділитися думками на форумі, створювати блогові записи і розміщувати інформацію про конференції і наукові зустрічі, новини у науковому світі. Мережа регулярно проводить опитування та інші дослідження з питань розвитку науки в Україні, інформацію про фонди, гранти, стипендії тощо. Для учасників мережі проводяться зустрічі та інші заходи.
Також ми зробили свою мережу відкритою, щоб кожен хто цікавиться наукою міг черпати інформацію з перших вуст.
На сьогодні серед учасників та відвідувачів мережі є представники близько 20 країн: від Канади до Японії.
Лише об'єднавшись, ми зможемо досягти синергетичного ефекту, бо ж науковець не залишається наодинці зі своїми думками та проектами. Наше гасло — Принцип SMS: Smart Means Successful! Спілкування допомагає знайти як партнерів, однодумців, так і інвесторів чи роботодавців. USW у перспективі може стати тією вкрай необхідною поєднуючою ланкою у системі “Освіта-Наука-Держава-Підприємництво”. Саме консолідація зусиль наукового світу як у розробках та дослідженнях, пошуках шляхів комерціалізації своїх ідей, так і у захисті інтересів учених на рівні державних органів є першим кроком на шляху інноваційного розвитку української економіки.
Дізнайтеся більше на сайті мережі: http://uascientist.ning.com
По-моему, так!

Ответить